Komerční prostory

Pro potřeby lokality jsme při ulici Nad Studánkou naplánovali menší komerční objekt, který nabízí dvě nebytové jednotky.  Obchodní jednotka v přízemí může být využita např. jako obchod, cukrárna, kavárna, vinotéka, malá pekárna, ordinace, apod.. Jednotka bude dokončena ve stavu "shell & core" a budoucí zájemce si ji může nechat od nás dokončit na míru. Jednotka v prvním patře bude plně dokončena a může být určena pro bydlení či jako kancelář nebo ateliér. Prostor je atypický svým samostatným vstupem situovaným v přízemí a celou užitnou částí nacházející se v prvním patře.

– jednotka A1 o výměře 103 m² se nachází v přízemí objektu A, bude dokončena letos v červenci ve stavu „shell and core“. Zájemce si může nechat dokončit úpravy naší společností dle požadavků šitých na míru – dokončení a požadované úpravy nejsou zahrnuty v nabízené ceně. Komerční prostor lze využít např. pro obchod, cukrárnu, kavárnu, pekárnu, ordinaci, vinotéku, příp. kanceláře, apod. Tento prostor nabízíme za cenu Kč 6 540 000 vč. DPH a jednoho venkovního parkovacího stání.

– jednotka A2 situovaná ve 2.NP, o výměře 130,9 m² bude plně dokončena v srpnu tohoto roku. Jednotku je možné využít jako kancelář nebo pro bydlení. Tuto atypickou jednotku s vlastním vstupem situovaným v 1.NP nabízíme za cenu 9 650 000 Kč vč DPH a jednoho venkovního parkovacího stání.

Mám zájem

Napište nám

Jméno
Přijmení
E-mail
Telefon
Mám zájem o
Poznámka
Načítání...