O projektu

Pouhých 15 minut od Prahy si můžete vychutnat stylově moderní bydlení v rezidenčním projektu "U Turského rybníka". Sám název již napovídá, že se jedná o bydlení poblíž malebného rybníka v obci Tursko, který je kolem dokola lemovaný vrbami a krásnými starými lípami. 

Architektonické pojetí projektu podporuje budování sousedských vztahů. Zároveň jasně definuje místa čistě soukromá, která patří samotným rezidentům. Výsledkem je zástavba s rozmanitou kombinací veřejného, poloveřejného a soukromého prostoru. Čisté linie, použité barvy a materiály na jednotlivých domech a spousta zeleně předurčují projekt k tomu, abyste se zde cítili příjemně a opravdu doma.

První část projektu byla úspěšně dokončena a prodána a klienti se v nových bytech nebo domech zabydlují. Druhá část projektu "U Turského rybníka" nabízí tři typy rezidenčního bydlení:

   •  Byt s předzahrádkou nebo balkonem
   •  Bydlení ve dvojdomu
   •  Atelier

Myslíme rovněž na maminky a jejich děti. Součástí projektu bude i dětské hřiště, situované v klidné části, kde si mohou děti zadovádět... a maminky upustit páru...

Při ulici Nad Studánkou jsme naplánovali menší obchodní jednotku, kterou bude možno využít např. pro obchod, cukrárnu, kavárnu, pekárnu, ordinaci, vinotéku, apod. a která by mohla sloužit pro potřeby obyvatel projektu či blízkého okolí.

Harmonogram projektu

Zahájení prodeje
červen 2022
Začátek výstavby
červen 2022
Dokončení stavby
prosinec 2023
Předání bytů
jaro 2024

Napište nám

Jméno
Přijmení
E-mail
Telefon
Mám zájem o
Poznámka
Načítání...