Jak probíhá financování Vámi vybrané nemovitosti?

 

Platební kalendář 
Rezervační záloha

Splatnost rezervační zálohy do 5-ti dnů od podpisu rezervační smlouvy. Rezervační záloha činí u bytových jednotek Kč 50,000, u řadových domů Kč 100,000.

1. splátka  15% z kupní ceny. Splatnost do 10-ti pracovních dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní, která následuje do 10-ti pracovních dní od podpisu rezervační smlouvy. 

Doplatek

85% z kupní ceny po kolaudaci nemoviosti a nejpozději do dne podpisu kupní smlouvy.

 

 

 

 

 

 

 Příklad financování hypotékou:

Pokud disponujete 15% z kupní ceny, máte 2 možnosti:

  • Nyní uhradíte 15% z kupní ceny z vlastních zdrojů a hypotéku si uzavřete nyní (zafixujete si současnou úrokovou míru na Vámi požadovanou dobu), s odloženým čerpáním hypotéky až na 2 roky (v závislosti na etapě projektu). Platit začnete až po předání domu / bytu
    nebo
  • Nyní uhradíte 15% z kupní ceny z vlastních zdrojů a hypotéku si uzavřete až při předání domu / bytu. Platit začnete až po předání domu / bytu. Nevýhoda – nevíte, jaká bude v budoucnu úroková sazba. Nyní jsou sazby hypoték nízké.

Pokud nedisponujete 15% z kupní ceny z vlastních zdrojů, je možné hypotéku vyřídit již nyní s částečným čerpáním na první splátku (budete platit pouze úroky z vyčerpané částky od prvního momentu čerpání). Po celkovém vyčerpání hypotéky při převzetí domu / bytu začnete splácet úrok + anuitu.

 

Právní služby při prodeji zajišťuje advokátní kancelář ŽIŽKA & PARTNERS se sídlem: Pasáž Koruna, Václavské nám. 1, 110 00 Praha 

Hypoteční servis pro naše klienty zabezpečuje zdarma přední nezávislý hypoteční makléř Hypomakléři.cz 

Sjednejte si u nás výhodný hypoteční úvěr na bydlení. Nabízíme Vám zprostředkování hypotéky za výhodných podmínek:

  • Vyřídíme Vám úrokovou sazbu již od 2,49% p.a. bez nutnosti pojištění a dalších poplatků. 
  • Neplatíte poplatek za vyřízení úvěru.  
  • Odhad ceny nemovitosti zpracujeme zdarma.
  • Vyřízení hypotéky proběhne hladce - předejdete možným komplikacím a úskalím, které provázejí téměř každý hypoteční obchod.

Více informací na:     hypomakleri logotype 2012 500x160

Chcete vědět více? Kontaktujte nás!  Hypoteční poradce pro tento projekt:

  • Libor de Michieli, tel. +420 728 234 788,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prohlídek domů se spolu s manažerem projektu účastní také hypoteční specialista, který je připraven na místě zodpovědět všechny otázky ohledně financování konkrétní nemovitosti a převezme na sebe veškeré starosti spojené s hypotékou.

 

Kontaktujte nás

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím