O Projektu

Etapy projektu:

I.ETAPA PROJEKTU

16 řadových domů

II. ETAPA PROJEKTU

30 bytových jednotek

 

turskoII 05 0001

Pouhých 15 minut od Prahy si můžete vychutnat stylově moderní bydlení v rezidenčním projektu U Turského rybníka. Název U Turského rybníka napovídá, že se jedná o bydlení poblíž vodní hladiny v obci Tursko. Rybník je lemovaný dokola vrbami a krásnými starými lípami. „U Turského rybníka“ to jsou 3 typy rezidenčního bydlení:

     •  Byty s předzahrádkou, terasou

     •  Mezonety

     •  Řadové rodinné domy

Projekt v objektech bývalých koníren bude kolem dokola lemován 16 řadovými rodinnými domy s velikostí od 170 m² do 214 m² a zahradou poskytující soukromí každému domu.

Nově vystavěné bytové domy poskytnou prostor i pro oblíbené mezonety s plochou do 120 m², v nichž naleznete galerie, odlehčená schodiště nebo terasy a svým pojetím a atmosférou budou připomínat lofty. 

Pamatováno je i na klasické byty, ovšem ve velmi nezvyklém podání a netradiční apartmány v dispozicích odpovídajícím soudobým nárokům na bydlení. Také zde jsou byty doplněny balkony, terasami, případně lodgií. Většina apartmánů v přízemí bude disponovat soukromou zahrádkou a všichni obyvatelé pak budou mít přístup ke společné květinové zahradě ve dvorním parteru ústícímu k Turskému rybníku.

 

 

Kontaktujte nás

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím